Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

University4Society ile Silikon Vadisi'ne Gitmeye Hazır Mısın?

7458 kez okundu
30 mart 2018 cuma

2 günde fikrine altyapı oluşturup biribirinden önemli jürilerin karşısına çıkmaya ve Silikon Vadisi’nde 6 haftalık 15.000 USD değerinde girişimcilik programına katılmaya hazır mısın? 

 

Cevabın evet ise seni 13-14-15 Nisan’da Brandium Residence Ataşehir’e bekliyoruz.

 

Başvuru için: istanbul.university4society.com

 

Türkiye´nin en girişimci kampüs etkinliği olan "University4Society Yarı Finali" karşınızda. University4Society tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren, tüm Türkiye’den üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek bir girişimcilik ve inovasyon eğitim maratonu olup, katılımcı takımlar 48 saat içinde toplumsal sorunlara teknolojik çözümler bularak inovatif girişimler üretecektir. Bu süreçte de mentorlar ve alanında uzman eğitimciler sayesinde iş fikirlerini geliştirerek farklı bakış açıları da kazanacaklardır. Takımlar hafta sonu boyunca üzerinde çalıştıkları fikirlerini, sektörün önde gelen isimlerinden ve yatırımcılardan oluşan jüriye sunacaklardır. 

 

Yarı Finallerde başarılı olan takımlar ise U4S FINAL etkinliğinde Ankara´da bir araya gelecek ve büyük ödüllere ulaşmak için çalışacaklar. Final sonunda finalist takımlara çeşitli ödüller verilecektir.

 

Etkinliğe katılım ücretisizdir.