Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Vine Fenomenleri Anadolu Üniversitesi'ndeydi

3826 kez okundu
26 ekim 2015 pazartesi

Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Gelişim Kulübü tarafından “Sosyal Medya Günü” adıyla 22 Ekim Perşembe günü bir söyleşi düzenlendi. Ünlü Vine fenomenleri Alper Rende, Mertkan Erkan ve Kıvanç Dolu’nun katıldığı söyleşi, Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.

Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Gelişim Kulübü Başkanı Samet Erçelik etkinliğin amacıyla ilgili şunları söyledi: “Biz kişisel yönetim gücü edinme ve kişisel gelişim üzerine bir kulübüz. Amacımız bu doğrultuda hem kendi aktif üyelerimize hem de üniversitemize fayda sağlayabilmek. Bunun için de insanlara kendimizi anlatabilmek istedik ve bu etkinliği düzenlemeye karar verdik. Vine fenomenleriyle bir söyleşi yapalım, bu sayede kendimizi anlatalım istedik. Umarım başarabilmişizdir.”

Konuklardan Kıvanç Dolu, Vine fenomeni olmanın ve sosyal medyayı bu kadar aktif kullanmanın günlük hayatına nasıl yansıdığı hakkında örnekler verdi. Söyleşi konukların katılımcılarla gerçekleştirdikleri sohbet ve soru alışverişiyle sona erdi.  

Kaynak 

Etiketler: Üniversite Fenomen