Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Yılbaşı İçin Sevdiklerinize Alabileceğiniz 10 Teknolojik Hediye

3967 kez okundu
02 aralık 2015 çarşamba
1
iPad Pro

Bugüne kadar ki en hızlı ve en büyük ekrana sahip olan iPad olan PRO'yu Webrazzi Store ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

2
Bose SoundLink Mini II

Dünyanın en iyi bluetooth hoparlörü olan yeni Bose SoundLink Mini II'yi Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

3
Jetroll

İster mobil ulaşım aracı ister 2 tekerlikli scooter ister elektronik kaykay.. Henüz bu ürünün ismi için dünyada kesin bir karşılık yok ancak şu bir gerçek ki son zamanlardaki en trend ve bağımlılık yapan icatlardan biri, sonunda Jetroll markasıyla ülkemizde de satışa sunuldu. 
Şimdi dünyada ve Türkiye'de birçok blog, vlog ve sosyal medya hesabına konu olan Jetroll'a lansmana özel 100TL değerindeki taşıma çantası hediyesiyle Webrazzi Store'dan sahip olabilirsiniz.

4
Rolling Spider

Dünyanın önde gelen Drone üreticisi Parrot'dan sınırları zorlayayan bir ürün daha: MiniDrone Rolling Spider. Bu inanılmaz kompak ürünü akıllı aygıtınızla şaşırtıcı hızda ve sabit şekilde uçurabilir, ücretsiz FreeFlight 3 uygulaması sayesinde akrobatik hareketler yapmasını sağlayabilirsiniz.
İster havada ister karada kullanabileceğiniz Parrot'ın MiniDrone'nunu Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

5
MacBook Air için Nifty MiniDrive

Kickstarter projelerinin belki de en başarılarından Nifty MiniDrive, piyasaya çıkmasından çok kısa süre sonra birçok satış kanalında yerini aldı.
Bu inovatif ürünle MacBook'unuzun görüntüsünü ve taşınabilirliğini bozmadan bilgisayaraınıza fazladan bellek kazandırabilirsiniz. Nifty MiniDrive yuvasına yerleştireceğiniz Micro SD Kart ile bundan böyle MacBook'unuza fazla depolama alanı yaratmış olursunuz. Webrazzi Store üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

6
Techlink Recharge

Techlink Recharge 3000mAh ile iPhone veya iPad'inizi dilediğiniz yerde kolayca şarj edebilirsiniz. 
Techlink Recharge iPhone 5/6 için 3000mAh Taşınabilir Şarj ünitesini Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

7
FiftyThree Pencil Graphite

FiftyThree Pencil Gold ile iPad'inizde hızlıca çizim yapabilir, yaratıcılığınızı sınırsız şekilde dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz. 
iPhone ve iPad için stylus çizim kalemi FiftyThree Pencil Graphite'ı Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

8
Yeni Formetre Akıllı Bileklik

2013 yılında iki İzmirli mühendis tarafından kurulan Formetre'nin, herkes için uygun yeni akıllı bilekliğine Webrazzi Store'dan sahip olabilirsiniz. Üstelik kısa süre için avantajlı lansman fiyatını uzattık!
İzmir merkezli Formetre'den sağlıklı yaşam için yeni akıllı bileklik Formetre'yi Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

9
Nova iPhone için Harici Bluetooth Flash

Selfie dostu Nova Bluetooth Flash, ışığa ihtiyacınız olan her yerde iPhone kullanıcılarına profesyonel fotoğraf çekimi tekniği sağlar. 40 adet LED ışığı ile ücretsiz uygulaması üzerinden parlaklık ve kontrast ayarı yapmanıza yarar. 
iPhone ile fotoğraf çekmenin en parlak yolu Nova Bluetooth Flash'ı Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz.

10
Webrazzi Box Gamer

Webrazzi Box konseptiyle önemli markaları sizlere farklı avantajlarla sunmaya devam ediyoruz.
Şimdi oyunseverler için Razer Adaro Kulaküstü Kulaklık ve Razer Ferox Hoparlör ürünleriyle sınırlı sayıdaki Webrazzi Box Gamer sadece 450 TL'ye satın alabilirsiniz.

Kaynak